سلام

اگه ميخواي فلش زدن گوشي رو ياد بگيري يا اينکه ميخواي تعميرکار موبايل بشي اين مطلب رو بخون  .

امروزه شغل نرم افزارکار موبايل و سخت افزار کار موبايل بيشترين درامد با بيشتر سود رو داره

به عنوان مثال فلش يه گوشي از 25 تومان تا 100 تومان هزينه در بر داره و بستگي داره مدل گوشي چي باشه ولي وقت زيادي نميبره و نهايتا اگه مبتدي هم باشي 20 دقيقه وقتت رو ميگيره

يا مثلا حذف گوگل اکانت بين 100 تا 250 هزينه براي مشتري داره

يا اينکه ترميم سريال هم بين 100 تا 250 هزينه داره براي مشتري

جالب اينجاست که اين مواردي که گفتم به سرمايه نياز نداره و اصلا مايع کاري نداره و همش سوده فقط بايد در مورد فلش گوشي ها اطلاع داشته باشي .

خوب حالا با خودت ميگي من که ياد ندارم يا بايد از کجا ياد بگيرم؟

شايدم با خودت ميگي بايد کلي هزينه کنم تا ياد بگيرم؟

ولي من بهت يه راهي رو ياد ميدم که هيچ هزينه اي نخواد بکني و فلش زدن و همه اموزش هاي موبايل رو مجاني ياد بگيري

ميگي چطوري؟

من امروز يه سايتي رو بهت معرفي ميکنم تا بتوني مجاني مطالب موبايل رو ياد بگيري و بعد که ياد گرفتي ميتوني يا بري جايي مشغول به کار شي و يا براي خودت مغازه بزني

اين سايتي که ميگم هيچ حق عضويت نداره و نياز به عضويت نداره هر روز هم مطالب جديدتر ميذاره
اموزش فلش هر گوشي رو در قسمت پايين همون صفحه کامل نوشته
ميتوني يه سر بزني و ببيني خودت

اسم سايت Asanflash.ir هستش

براي ديدن سايت کليک کن

اگه داخل گوگل هم بزني سايت آسان فلش مياره سايتش رو

آموزش نرم افزارکاري موبايل (رايگان)

رو ,ياد ,موبايل ,فلش ,گوشي ,هزينه ,رو ياد ,نداره و ,250 هزينه ,تا 250 ,100 تا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت اینترنتی اهله دانلود فایل های کمیاب ××× انـیــمـه گِـیـــت ××× رنگین کمان fanoospch سالن ورزشی مهرمانا نماوا کلیپ 10 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. davod21 82404029 دو نی نی